środa, 11 maja 2016

Pomysł na prezent ślubny

Za oknem coraz cieplej. Czas  ślubów, ślubów i jeszcze raz ślubów, a my jak zwykle nie mamy pomysłu na prezent. Tak więc chciałabym przedstawić wam kilka pomysłów na kreatywny podarunek dla Pary Młodej:) 
Najbardziej oklepanym pomysłem jest wiadomo magiczna koperta z gotówką. Zamiast kwiatów wręczamy wino, kupony Lotto... A może by tak zrobić coś samemu?
Moja pierwsza propozycja to słodkości, ale nie takie zwyczajne. Jeśli macie talent kulinarny możecie sami przygotować tematyczne słodycze. Spakowane w ozdobne pudełeczko mogą być podarowane wraz z pamiątkową kartką lub pieniędzmi.Oczywiście w erze internetu wszystko dostępne jest również w sieci. Wydaje mi się jednak, że samodzielne zrobienie takich pyszności sprawi nie tylko przyjemność Parze Młodej ale także nam :)

Kolejna propozycja to tort wykonany z ręczników. Eleganckimi ręczniczkami możemy owinąć okrągłe pudełka w których umieścimy dodatkowe drobiazgi dla Młodych. Wypełnić je na przykład słodyczami lub oczekiwanymi kuponami Lotto. Możemy do nich wsadzić co tylko chcemy. 


Takie zestawy również są dostępne w sprzedaży. Ale chyba to nic trudnego samodzielnie wykonać takie opakowanie na prezent. 

Jeśli jesteśmy zżyci z Parą Młodą możemy podarować im coś bardziej osobistego. A co powiecie na taką pamiątkową ramkę. 


W internetowej mapie wystarczy wyszukać miejsca gdzie nasza zakochana para się poznała, zaręczyła, pobrała i gotowe. Ozdobna ramka i prezent idealny na ten wyjątkowy dzień. 

Prezent w podobnym stylu może być też kolażem ze zdjęć Młodej Pary :) W dowolnym układzie i oprawie. 


Ostatnią moją propozycją jest pudełko tak zwany Weselny Box. W jakim tylko chcemy pudełku z przegródkami umieszczamy pamiątkowe drobiazgi: pieniądze (na rozmnożenie), słodycze (na osłodę), kupony Lotto (na szczęście), mały szampan (na zdrowie), smoczek (na przyszłość). To tylko kilka propozycji. Pomysłów na takie drobiazgi jest mnóstwo :)

Tak więc...kreatywni do dzieła :):) A może macie jeszcze jakieś inne pomysły ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz